puhkekeskuse ASUKOHT

Asume Eestimaa kagunurgas – Mäe-Lüütsepä külas Rõuge vallas Võrumaal (vt kaarti). Oleme oma keskuse loonud Rogosi mõisnik von Glasenappilt  120 aastat tagasi ostetud talumaadele. Mis sind meie juures ootab? Esmajärjekorras kaunis loodus Lõuna-Eestile omase kuppelmaastiku ja metsaga, samuti võimalus jätta argipäev seljataha ning puhata üksi, perega või sõpruskonnaga vaikses ja rahulikus ümbruses.

Suurepera on ühtlasi ka meie pere maakodu – hoole ja armastusega uuesti üles ehitatud pärandtalu, tugeva paiga- ja loomevaimuga koht. Meie isikliku rahu, vaikuse ja vabaduse paik. Usume, et sinagi saad siin olles sellest väest osa. Uuri meie puhkekeskuse hinnakirja ja broneeri majutus parimaks puhkuseks Võrumaal! 

saunamaja

Kahekorruselises saunamajas on kolm magamistuba (11 magamiskohta), köök, puuküttega leilisaun, dušš, 3 WC-d ning lõunakaarde avanev  laua ja pinkidega terrass. Kui tuul on vinge või sääsed kimbutavad, saab terrassile klaasid ette tõmmata. Tubades on tekid, padjad ja voodipesu; köögis on elektripliit, külmkapp, veekeedu- ja presskann ning kõik vajalikud nõud ja söögiriistad. Jaheda ilma puhuks on kõikides tubades radiaator. Tiigi kosutavasse vette on vaid 15 sammu :-).  Vaata galeriid

Tuba nr 1: naril 1 koht üleval + 2 kohta all
Tuba nr 2: 2 ühekohalist voodit ja 1 kahekohaline voodi
Tuba nr 3: 2 ühekohalist voodit ja 1 kahekohaline voodi

KÄMPING 

Kämpingumaju on keskuses kolm, igas magamiskohti 4 inimesele (nari + 2-kohaline voodi) ja kööginurk. Tubades on tekid, padjad ja voodipesu; kööginurgas on elektripliit, külmkapp, veekeedu- ja presskann ning kõik vajalikud nõud ja söögiriistad. Jaheda ilma puhuks on toas radiaator.
Kämpingu külaliste kasutada on terrassiga torusaun, piknikulaud ja pingid, väliköök, välitualett ja -dušš. Tiik mõnusaks ja kosutavaks supluseks on kohe ukselävel. Vaata galeriid!

ÕUEALA

Õuealal on väliköök, lõkke- ja grilliplats, tiik supluseks ja paadiga sõudmiseks, liivarand päevitamiseks ja liivalosside ehitamiseks, 3 korviga discgolfi rada (kettaid on võimalik laenutada lisatasu eest), telkimisplats, välitualett ja -dušš. Rannas saab kasutada päevitustooli. NB! Vesi tiigis on sügav!

väliköök

Suveõhtul on tore grillida ja ühist sööki nautida väliköögi suure laua taga. Köögis on elektripliit, külmik, grillvann ja -vardad, veekeedukann, presskannud ning toidunõud. 

SAUN

Kehale ja hingele pakub mõnusat kosutust saunamajas asuv puuküttega leilisaun. Lava mahutab 6 inimest. Pilte saunast vaata galeriist!

TORUSAUN

Kämpingu külaliste ja matkaautoga reisijate kasutada on tiigi kaldal asuv terrassiga 4-kohaline torusaun.

KARAVANIPARKLA

Parklas on 6 elektriga varustatud parkimiskohta, katusealune istumiskoht, lõkkeplats ja grillitarvikud. Võimaluse korral ja lisatasu eest saab kasutada torusauna. 

TELKIMISPLATS

Telkivate rändurite kasutuses on tiigi ääres lõkkeplats, grillvann ja -vardad. Ennast värskendada ja nõusid pesta saab väliköögis. Võimaluse korral ja lisatasu eest saab kasutada torusauna.

SAAL

Koosolekuks, koolituseks jms saab kokkuleppel kasutada saali (56 m2). Vajadusel aitame kohvi, tee ja suupistetega.

Vaata kõiki hindu Hinnakirjast!

Suurepera puhkekeskuse TINGIMUSED

  1. Puhkekeskus on avatud 1. maist 30. septembrini.
  2. Sisse registreerimine kell 14.00 ja välja registreerimine hiljemalt kell 12.00 või vastavalt kokkuleppele.
  3. Alla 21-aastane isik võib meie puhkekeskuses peatuda üksnes koos täiskasvanud saatjaga.

  4. Lemmikloomad on lubatud vaid erikokkuleppel.

  5. Meie puhkekeskusesse on oodatud külalised, kes väärtustavad kokkuleppeid, pererahva loodut ja loodust. Palun loe meie Kodukord kindlast läbi! Kodukorra mittelugemine ei vabasta keskuse külastajat kohustusest kodukorrast kinni pidada.
  6. Kui soovid anda tagasisidet või on küsimusi, saada need e-posti aadressile info@suurepera.ee

Broneeri majutus ja tee oma puhkusest parim võimalik puhkus Võrumaal!

MEIE NAABRID

Lähikonnas on säilinud looduslik mitmekülgse kooslusega mets, kus loodushuviline näeb märke aktiivsest metsaelust ja saab värskes õhus oma vaimset tervist kosutada. 6 km kaugusele jääb Rogosi kastellmõis, 8 km on Suure Munamäe vaatetornini. Vaatetorni jalamil on mõnus söögikoht Suur Muna, kus valmistatakse kohalikust toorainest maitsvat sööki. Ka Rõuge oma Ööbikuoru, linnamäe ja seitsme järvega pole meist kaugel – 20 km. Sama maa on 14. sajandist ehitatud Vastseliina Piiskopilinnusesse.

Lähim asula ning kauplus asub Ruusmäel (6 km, Rogosi mõisa kõrval), Võru linnani on 27 km.

Oled Võrumaale Suurepera puhkekeskusesse teretulnud!
Rõõmsas ootuses
Jaanus ja Kadi